نرم افزار

درباره ما

در همه جای دنیا، هر انسانی که به دنیا می‌آید علاوه بر غذا و سرپناه به پوشاک هم نیاز دارد.از این رو میلیونها نفر در سراسر دنیا در این صنعت مشغول به کار هستند و همه‌ی جوامع به صنعت دوخت و صنعت نساجی اهمیت فراوانی می دهند.
در کشور ما هم صنعت دوخت به عنوان یکی از صنایع کلیدی در رده‌های کوچک، متوسط و بزرگ  می‌تواند محرک اقتصاد و ایجاد اشتغال باشد و  این در حالی است که اشتغال زایی در این صنعت به نسبت دیگر صنایع، سرمایه‌گذاری کمتری نیاز دارد. به نظر می رسد بیش از  90٪ واحدهای تولیدی ایران تولیدی‌های کوچک و متوسط هستند و این خود نشان‌دهنده‌ی اشتغال زایی بالای این صنعت است.
  از سوی دیگر صنعت نساجی و دوخت در ایران دارای سابقه‌ی درخشانی بوده که این پشتوانه می‌تواند در شکوفایی این  حرفه بسیار تأثیرگذار باشد و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و به روز  همراه با هوش و هنر ایرانی می‌تواند بار دیگر  صنعت نساجی و پوشاک ایران را در بازارهای جهانی مطرح کند.  
  بهره گیری از  تکنولوژی روز، استفاده از نیروهای متخصص (در بخش طراحی و دوخت) و مواد اولیه‌ی باکیفیت و متنوع  سه عامل مهمی است که تأثیر بسیار زیادی در توسعه‌ی این صنعت دارد.
  شرکت تعاونی ماشین دوخت قهرود (ایران جک - سهیل) با 30 سال سابقه، در حال حاضر  بیشترین سهم بازار را در تجهیز واحدهای تولیدی ( قبل از دوخت،  دوخت و تکمیلی ) دارد و نماینده‌ی چندین شرکت از کشورهای آلمان، ایتالیا، ژاپن، تایوان، ترکیه و چین می‌باشد.
ضمنا این شرکت در بخشهای نرم افزاری با بهره‌گیری از کادری مجرب در بخش‌های مشاوره، آموزش و سرویس و همچنین همکاری با دانشگاه ها، مراکز تربیت مربی و فنی حرفه‌ای و آموزشگاه ها ،گام‌های مؤثری در مسیر شکوفایی صنعت  پوشاک ایران برداشته است.

شرکت تعاونی ماشین دوخت قهرود  در طی سالهای اخیر گامهایی مهمی در راستای توسعه بخش نرم افزاری مرتبط با خطوط تولید پوشاک برداشته از جمله  نرم افزارهای طراحی الگو ، الگوساز ، گلدوزی و نرم افزار بهینه سازی خط تولید پوشاک که می تواند موجب کاهش هزینه ها و افزایش راندمان کاری و بالابردن کیفیت گردد..

     پشتیبان فنی
     برای این شرکت فروش آغاز مسئولیت بوده و تأمین رضایت خاطر مشتریان را از مهمترین وظایف خود می دانیم . بهره گیری از نیروهای متخصص و توجه ویژه به آموزش تکنسین ها به ویژه در شهرستانها  از اولویت های این شرکت می باشد.  لذا هر ساله تعدادی از تکنسین ها  جهت به روز رسانی اطلاعات و بالابردن سطح دانش به خارج از کشور اعزام کرده تا بتوانیم  در بخش خدمات سهمی بیتشری از رضایت مشتریان را کسب نماییم.
      این شرکت مصمم به عرضه تجهیزات و دستگاه‌های باکیفیت، ارایه خدمات پس از فروش برتر و تامین لوازم جانبی و قطعات مصرفی مورد نیاز در حاقل زمان ممکن می باشد .

   ارتباط تلفنی
    تمامی موارد مرتبط با خدمات پس از فروش در مجموعه ایران جک، ابتدا به واحد پشتیبانی وصل می گردد تا در صورت امکان، مشکل پیش آمده به صورت تلفنی و یا آنلاین مرتفع گردد .
ارائه خدمات در تعمیرگاه مرکزی و یا محل کارخانه
و در صورت رفع نشدن مشکل با توجه به مشکلات دستگاهها در تعمیرگاه مرکزی و یا محل کارخانه نسبت به رفع مشکلات اقدام می گردد.