نرم افزار

نرم افزار طراحی الگو و چیدمان ایران جک

این محصول نرم افزاری در حال حاضر دارای جامع ترین ابزارهای طراحی و سایز بندی در دنیا میباشد، ابزارهای این بخش از نرم افزار بطوری طراحی گردیده اند که هرنوع طرح و الگویی با پیچیدگی های خاص خود را قابل طراحی و پیاده سازی ساخته و شرکت های بزرگی همچون,ZARA , adidas , MANGO و ... از این 163 ابزار کاربردی استفاده مینمایند.

این محصول نرم افزاری در حال حاضر دارای جامع ترین ابزارهای طراحی و سایز بندی در دنیا میباشد، ابزارهای این بخش از نرم افزار بطوری طراحی گردیده اند که هرنوع طرح و الگویی با پیچیدگی های خاص خود را قابل طراحی و پیاده سازی ساخته و شرکت های بزرگی همچون,ZARA , adidas , MANGO و ... از این 163 ابزار کاربردی استفاده مینمایند.

در مورد نرم افزار طراحی لباس ایران جک بدانیم.

طراحی مد و لباس یک رشته‌ی محبوب و پُرطرفدار در تمامی دنیا می‌شود. بسیاری از کشورها سرمایه‌گذاری‌های زیادی در خصوص دیزاین و فشن می‌کنند. زیرا این حرفه تبدیل به یک صنعت بسیار پر درآمد و ارز آور برای جوامعی شده است که روی آن برنامه‌ریزی و سرمایه‌گذاری بلندمدت کرده‌اند. امروزه لباس تنها یک پوشش نیست. بلکه همه‌ی افراد در جوامع مختلف به پوشش خود حساس شده‌اند. آن‌ها موارد زیادی مانند زیبایی، راحتی، مطابق مد روز بودن، رنگ، طرح لباس و … را به عنوان فاکتورهای مهم در انتخاب خود در نظر می‌گیرند. همان‌طور که مردم سخت‌پسندتر شده‌اند به همان نسبت هم طراحان لباس از ابزراهایی برای برآورده کردن نیازهای هرچه بهتر و بیشتر آن‌ها استفاده می‌کنند. یکی از این ابزارها نرم افزار طراحی لباس ایران جک است. 

قطعاً در گذشته کار یک طراح مد و لباس بسیار سخت‌تر از امروز بوده است. همه چیز را باید به صورت دستی و اندازه‌گیری‌های دقیق روی کاغذهای الگو می‌کشیدند و به عیب‌یابی‌های طاقت‌فرسا و چندین‌باره پس از دوخت نیاز داشت. خیاطی و طراحی در گذشته به عنوان یک کار سخت قلمداد می‌شد زیرا ابزارهای موجود و در دسترس بسیار ابتدایی بود و این کار را پر زحمت می‌کرد.

اگر شما از آن دست افرادی هستید که به دنیای فشن و دیزاین علاقه‌مندید، از همین حالا می‌توانید وارد این حرفه‌ی پُرطرفدار جهانی بشوید. در قدم نخست یک آموزشگاه طراحی لباس خوب پیدا کنید و در آن ثبت‌نام کنید. سپس می‌توانید در کلاس طراحی لباس شرکت کنید و دوره‌ی طراحی مد و لباس را بگذرانید. در نهایت مدرک معتبر آموزش طراحی لباس را هم بگیرید. کم کم با کسب تجربه در این کار می‌توانید درآمد خوبی هم کسب کنید.

طراحی مد و لباس

آموزش طراحی مد و لباس امروزه به صورت کاملاً علمی و با ابزارهای روز دنیا همراه شده است. نرم افزار طراحی لباس مثل نرم افزار ایران جک کار را بسیار راحت‌تر از قبل کرده‌اند. اگر می‌خواهید به کلاس طراحی لباس بروید و دوره‌ طراحی مد و لباس را ببینید، در انتخاب آموزشگاه خود دقت کافی را داشته باشید. زیرا آموزش طراحی لباس اگر زیر نظر یک مربی حرفه‌ای و با تجربه نباشد، سبب می‌شود شما نتوانید به صورت علمی و کارآمد دوره طراحی لباس را بگذرانید.

با تغییراتی که امروزه در کشورمان در صنعت لباس شاهد آن هستیم، در نهایت با داشتن پشتکار و علاقه، بسیاری از سختی‌های این راه را پشت سر می‌گذارید و به یک جایگاه اجتماعی مناسب دست پیدا می‌کنید. فقط قدم نخست گذراندن دوره طراحی مد و لباس است.

ویژگی کلی نرم افزارهای طراحی مد و لباس

نرم افزار شبیه‌سازی لباس روی مانکن:

نرم افزار طراحی لباس ایران جک با قرار دادن لباس روی مانکن انتخابی و در نظر گرفتن جنس و بافت پارچه و مدل لباس، نحوه قرارگیری لباس روی اندام و ریزش پارچه آن را شبیه‌سازی می‌کند و امکان ایجاد تغییرات مورد نیاز را به طراح می‌دهد. نرم افزار ایران جک هم برای مشتریان و هم برای طراحان امکانات جالبی را به وجود آوده است. زیرا از دوباره‌کاری و طولانی‌شدن پروسه دوخت و طراحی جلوگیری می‌کند.

نرم افزارهای حوزه طراحی لباس:

نرم افزار آپتیتکس شامل یک بخش طراحی الگو و سایزبندی می باشند، همچنین یک بخش دیگر شامل چیدمان دستی و خودکار و تعدادی از آن ها  هم مانند بخش طراحی سه‌بعدی یا طراحی روی مانکن است. در نرم افزار ایران جک به صورت سه‌بعدی می‌توانید لباس طراحی شده را در زاویه‌های گوناگون بررسی کنید و عیب‌هایش را راحت تر ببینید.

نرم افزار مارکر و چیدمان:

در محیط نرم افزار طراحی لباس ایران جک مارکر یا چیدمان الگو امکان به حداقل رساندن دورریز پارچه و مواد اولیه را به وجود می‌آورد. از این جهت بسیار مقرون به صرفه است. بدین صورت که تمام قطعات الگوها را با در نظر گرفتن مسیر الگو، عدم تداخل الگوها و حذف فضاهای خالی بر روی عرض پارچه چیدمان می‌کند. با استفاده از نرم افزار ایران جک علاوه‌بر به حداقل رساندن هدر رفت پارچه در مواردی که با کمی عرض پارچه مواجهیم، مصرف پارچه را بهینه‌تر می‌کند.

در یک دوره طراحی مد و لباس استاندارد و کامل کار کردن با نرم افزارهای محبوب و معروف این حوزه را در کلاس طراحی لباس به شما می‌آموزند. امروزه اکثر آموزشگاه‌های طراحی لباس به صورت مدرن دوره‌های طراحی لباس را برگزار می‌کنند. لطفاً به سرعت اقدامات لازم را برای ورود به عرصه‌ی دیزاین و فشن انجام دهید. مطمئن باشید با تلاش جز افراد موفق این رشته خواهید بود.

نرم افزار طراحی لباس ایران جک

همان‌طور که گفته شد در کلاس‌های طراحی لباس، نرم افزارهای مختلفی را آموزش می‌دهند، یکی از این نرم افزارهای پُرطرفدار و بسیار کار آمد نرم افزار تولید شده توسط شرکت طراحی مد و فشن ایران جک است. نرم افزار ایران جک قابلیت‌های فراوانی دارد و در آموزش طراحی مد و لباس به عنوان ابزار قدرتمند مورد استفاده قرار می‌گیرد.

با استفاده از نرم افزار طراحی لباس ایران جک به سادگی در محیط نرم افزار با استفاده از ابزارهای تعبیه شده، طرح خود را می‌زنید و در نهایت آن را به صورت سه‌بعدی می‌بینید. می‌توانید به صورت مجازی لباس را بر تن مانکن تجزیه و تحلیل کنید. ریزش‌های پارچه و نحوه‌ی قرارگیری در قسمت‌های مختلف بدن را ببینید. حتی این امکان برای‌تان وجود دارد که از خروجی مورد نظر، در سایز دلخواه پرینت بگیرید. همچنین در صورت تمایل آن را به ماشین‌های برش پارچه متصل کنید. 

نرم افزار طراحی لباس optitex

طراحی لباس مطابق با سلیقه مشتری

یکی دیگر از ویژگی‌های منحصر به فرد نرم افزار آپتیتکس این است که می‌توانید با استفاده از سلایق مشتری در همان لحظه نخست لباس مورد نظر را برای او طراحی کنید. با وارد کردن اطلاعات دقیق در خصوص رنگ، طرح و جنس پارچه، خروجی نهایی را به صورت شبیه‌سازی شده و سه‌بعدی مشاهده کنید. این ویژگی کمک شایانی به طراحان و افراد کرده است. با کمک نرم‌افزار طراحی لباس ایران جک می‌توانید گزینه‌هایی مانند جنس، رنگ، وزن و نوع پارچه را در طرح خود اعمال کنید.

در گذشته بسیار پیش می‌آمد که مشتری پس از دوخته شدن لباس از آن ناراضی باشد یا به دلیل اینکه نمی‌توانست مدل ذهنی خود را به خوبی به طراح معرفی کند، پس از صرف هزینه‌های زیاد، از محصول نهایی خوشش نمی‌آمد. این دست مشکلات با وجود نرم افزار طراحی لباس ایران جک حل شده است. به عبارت بهتر با کمک نرم‌افزار طراحی لباس ایران جک نیازسنجی و رسیدن به سلیقه مشتری قبل از دوخت و حتی الگوسازی بسیار ساده و سریع انجام می‌شود.

ویژگی‌های نرم افزار ایران جک

  • شبیه‌سازی تمام فعالیت‌های قبل از تولید مربوط به اتصالات، تجسم، بافت و تنوع رنگ
  • الگوها را می‌توان به راحتی بر روی یک یا چندین مدل در نرم افزار گنجانده شده آویخت.
  • سیستم شبیه‌سازی پارچه و تولید محصولات با کیفیت بالا به دلیل اتصالات مجازی دقیق
  • علامت‌گذاری و ساخت نشان‌گر بر روی پارچه
  • صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ی طراحی و تولید لباس
  • امکان استفاده در تولیدات انبوه در شرکت‌های نساجی و کمک به سیستم فروش و بازاریابی
  • حداکثر مطابقت با طراحی نهایی پس از دوخت
  • خود نرم افزار نسبت به نرم افزارهای مشابه، از نظر مالی بسیار ارزان‌تر و اقتصادی‌تر است.

با نرم افزار طراحی لباس ایران جک و قابلیت‌های خوبش آشنا شدیم. دیدیم که پیشرفت تکنولوژی‌ها چگونه به طراحان مد و فشن کمک‌های قابل توجهی کرده است. اگر شما هم خواهان داشتن یک جایگاه شغلی خوب و درآمد مناسب هستید، پس از گذراندن دوره‌ی طراحی لباس در یک آموزشگاه معتبر می‌توانید آموزش طراحی مد و لباس را ببینید و به جمع دیزاینرهای فشن و مد بپیوندید.

ویژگی ها
 یکی از نکات قابل توجه این نرم افزار رابط کاربری بسیار پیشرفته با دیگر نرم افزارهای موجود در دنیا و قابلیت برقراری ارتباط با دستگاه های پیشرفته مانند پلاترها ، دیجیتایزرها و کاترها میباشد
- در طراحی این نرم افزار دقت بالایی به عمل آمده است که طراح دچار مشکل در پیاده سازی طرح موردنظر خود نگردد از این رو علاوه بر 163 ابزار کاربردی پیشرفته 97 ابزار کمکی جهت سهولت و سرعت بیشتر طراحی گردیده است .
- یکی از مهمترین وجه تمایز این نرم افزار با دیگر نرم افزارهای موجود در دنیا این است که شما قبل از آنکه طرح خود را جهت دوخت به خیاط واگذار نمائید میتوانید الگوی لباس موردنظر را در نرم افزارفوق به صورت سه بعدی دوخت زده و بر تن مانکن کنید و اشکالات آن را قبل از دوخت با سرعتی بالا و هزینه ای بسیار پائین تر برطرف نمائید .
- چیدمان ابزارها بسیار منظم و قابل استفاده است که کاربر در مدت کوتاهی به راحتی به تمامی آنها با سرعت بالا دسترسی خواهد داشت.
- امکان پیش نمایش رنگها و طرح های مختلف پارچه جهت الگوی طراحی شده بر روی مانکن قبل از دوخت و صرف هزینه برای آن .
- امکان سایزبندی در این نرم افزار به قدری ساده و کاربردی است که شما میتوانید10سایز را در کمتر از 5 دقیقه به پایان برسانید.
- امکان مطابقت دادن و چک کردن سایز قطعات مختلف الگو با یکدیگر پیش از دوخت آن
- امکان اصلاح الگوها (بهینه سازی) با سرعت و دقت بسیار بالا
- امکان سایزبندی الگوها به چندین روش خودکار و دستی
- امکان گرفتن فایل خروجی با پسوندهای مختلف
- صرفه جویی در زمان و مواد اولیه

مشخصات فنی محصول

ویدئو ها

نظرات مشتری